Pomoc Drogowa Rzeszów - Chmielnik
  • Pomoc Drogowa Rzeszów - Chmielnik

Nasza firma Autostar Pomoc Drogowa Chmielnik działa w branży od 1995 roku, dlatego możemy poszczycić się dużym doświadczeniem i kompetencjami. Najwyższym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego w rzetelny sposób. Największymi autami naszej firmy są: mocna pozycja rynkowa w regionie, nowoczesne zaplecze techniczne, wysoki standard usług oraz rozsądne ceny.

Nie ograniczamy się ponadto do działania wyłącznie w okolicy miejscowości Chmielnik. Posiadamy siedzibę w Rzeszowie, a na nasze wsparcie mogą liczyć klienci z terenu całego województwa.


Pomoc Drogowa Chmielnik - zespół doświadczonych fachowców
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą kierujemy do wszystkich osób potrzebujących profesjonalnej pomocy drogowej. Nasze usługi są na tyle szerokie, że jesteśmy w stanie pomóc w wielu sytuacjach. Chcąc skorzystać z naszej oferty wystarczy do nas zadzwonić. Zgłoszenia są przyjmowane codziennie, o każdej porze. Po przeanalizowaniu problemu i dobraniu odpowiednich specjalistów do danego zadania, nasza ekipa dojedzie na miejsce w bardzo krótkim czasie.

Co możemy zaoferować?

  • Holowanie pojazdów - samochód, który uległ awarii lub brał udział w stłuczce, często okazuje się niezdolny do dalszej jazdy. W takim przypadku można skorzystać z fachowej pomocy drogowej i zdecydować się na rozsądną usługę, jaką jest holowanie. To opcja, która niezbędna jest zwłaszcza w przypadku samochodów po wypadkach drogowych oraz przy poważniejszych awariach, których nie da się rozwiązać na miejscu zdarzenia.
  • Naprawa drobnych usterek - nie każda sytuacja, do której wzywana jest pomoc drogowa wymaga holowania i naprawy w warsztacie. Wiele drobnych usterek udaje się rozwiązywać na miejscu i samochód jest gotowy do dalszej drogi. Awariom mogą ulegać zarówno starsze samochody jak i nowe. W takich sytuacjach nie warto wpadać w panikę, tylko sięgnąć po telefon i zadzwonić do Pomoc Drogowa Chmielnik.
  • Dowóz paliwa - zdarza się, że kierowcy zatankują nieodpowiednie paliwo. Całkowicie rozumiemy, że każdy może mieć chwilę roztargnienia i choć dla niektórych taka sytuacja może wydawać się mało prawdopodobna, to nasze doświadczenie pokazuje, że wcale nie jest rzadkością. Czasami zdarza się również, że w baku jest pusto bo zapomnieliśmy po drodze zajechać na stację benzynową. Jeśli przytrafi ci się któraś z tych sytuacji, nie wahaj się nas wezwać. Dowieziemy paliwo w dowolne miejsce, które znajduje się w zasięgu naszego działania.
  • Wyciąganie z rowów, zasp, błota - pogoda niestety często nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Deszcz, oblodzona nawierzchnia, nieodśnieżona trasa i wiele innych sytuacji mogą sprawić, że twój samochód utknie w zaspie śniegu, błocie lub wpadnie do rowu. Nie musisz się załamywać. Wyciąganie pojazdów nie stanowi dla nas problemu, dlatego zadzwoń po nas, a dojedziemy na czas i zrobimy to fachowo, dbając o to, aby nie uszkodzić twojego mienia.


Wypadki drogowe i awarie mogą zdarzyć się każdemu w najmniej spodziewanym momencie. Zapisz do nas kontakt w swoim telefonie, a zawsze będziesz mieć pewność, że bez względu na sytuację możesz liczyć na pomoc ekipy fachowców.

Działamy 24h/7 dni i w święta!
Zadzwoń pod numer +48 601 463 858

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep