Pomoc Drogowa całodobowo !

Pomagamy w różnych sytuacjach na drodze 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Awaria, wypadek czy inne okoliczności, w których potrzebna jest profesjonalna pomoc drogowa nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy w nieustannej gotowości, aby dojechać we właściwym czasie, wyposażeni we odpowiedni sprzęt i zdolni rozwiązać twój problem. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i zaplecze techniczne, dzięki czemu możemy oferować kompleksową pomoc przy awarii pojazdów.

Autostar Pomoc Drogowa Krasne to blisko 25 lat doświadczenia. Swoją działalność rozpoczęliśmy jeszcze w 1995 roku, dzięki czemu zdążyliśmy wypracować wysoki standard usług i zdobyć zaufanie wielu klientów. Nieustannie stawiamy na rozwój i dążymy do tego, aby oferować klientom najlepsze usługi pomocy drogowej w Krasne i w regionie. Działamy również w obrębie całego Podkarpacia, dlatego dojeżdżamy także do innych miejscowości.

Wiemy, że do pechowych zdarzeń na drogach dochodzi w najmniej przewidzianych okolicznościach i o każdej porze, dlatego pełnimy dyżur przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy dostępni każdego dnia, także w niedziele i w święta. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, dbając o to, aby ekipa pomocy drogowej dotarła na miejsce w jak najkrótszym czasie. Udzielamy pomocy m.in.:

Dokładnie zabezpieczamy miejsce zdarzenia, aby pozostali uczestnicy ruchu drogowego wiedzieli jak mają się zachować i nie mieli trudności w poruszaniu się.

Holowanie pojazdów
Nasza Pomoc Drogowa zajmuje się holowaniem, w sytuacjach gdy pojazd musi zostać przetransportowany w inne miejsce, np. do warsztatu. Wyposażeni jesteśmy w holownik ciężarowy MAN, przeznaczony do holowania pojazdów o dużej masie, nawet 3,5 tony. Klienci zlecający nam holowanie nie musza obawiać się o swój pojazd, ponieważ nowoczesny sprzęt w połączeniu z wysokimi umiejętnościami naszych pracowników zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zmiana koła
Pomoc drogowa potrzebna jest nie tylko do wypadków i stłuczek. Zapewniamy również wsparcie w codziennych sytuacjach awaryjnych, które - jak wynika z naszego doświadczenia - zdarzają się najczęściej. Do takich sytuacji zalicza się niewątpliwe problem z kołem. Pomimo że każdy kierowca ma w samochodzie zestaw do jego wymiany, czasem czynność ta jest niemożliwa lub trudna do wykonania. Przy silnie dokręconych śrubach, zwykły klucz może sobie nie poradzić. Właśnie dlatego oferujemy naszą fachową pomoc. Zmieniamy koła szybko i sprawnie, aby klient czym prędzej mógł ruszyć dalej.

Ładowanie akumulatorów
Niesprawny akumulator to duży problem dla kierowcy. Nie obejdzie się bez odpowiednich narzędzi i samochodu, z którego można pobrać moc do naładowania. Jeśli zatem mróz spowodował, że akumulator uległ rozładowaniu bądź zostawiłeś na noc włączone światła i rano zastała cię niemiła niespodzianka, zadzwoń po nas. Przyjedziemy i pomożemy uruchomić pojazd.

Wyciąganie samochodów z błota, zasp i rowów
Nasze zaplecze techniczne pozwala w bezpieczny sposób wyciągnąć pojazdy, które wpadły do rowu bądź utknęły w zaspie śnieżnej lub błocie. Jeśli zatem warunki pogodowe spowodowały, że twój samochód ugrzązł i nie jest w stanie się wydostać, jesteśmy gotowi, aby pośpieszyć z pomocą.

Pomoc drogowa Krasne - szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Jesteśmy dostępni 24h/ 7 dni pod telefonem: +48 601 463 858

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...