Pomoc Drogowa całodobowo !

Autostar Pomoc Drogowa Boguchwała oferuje holowanie samochodów osobowych i dostawczych, a także wsparcie na wypadek awarii i usterek. Usługami tego typu zajmujemy się od lat, działając w sposób fachowy i stale inwestując w rozwój. Posiadamy profesjonalny sprzęt, wykwalifikowanych specjalistów i jesteśmy zawsze przygotowani na to, aby pomóc klientom, którzy napotkają na problemy na trasie. Pomoc drogowa czynna całą dobę

Nieprzyjemne przygody mogą przytrafić się na drodze dosłownie każdemu. Nieważne czy jesteś doświadczonym kierowcom, czy to dopiero twoje początki za kierownicą. Warto przygotować się na to, że może spotkać cię sytuacja, w której możesz potrzebować pomocy drogowej. Fachowcy mogą być niezbędni nie tylko do wypadków i stłuczek. Nierzadko jesteśmy wzywani do awarii, które uniemożliwiają dalszą jazdę. Warto zawsze być przygotowanym na taką okoliczność i mieć zapisany numer do naszej pomocy drogowej, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i zdenerwowania.

Przygotowaliśmy ofertę usług, które pozwolą uporać się z najczęstszymi problemami, które spotykają kierowców na drogach. Szybko docieramy do miejsca zgłoszenia, sprawnie działamy i zapewniamy korzystne ceny. Realizujemy m.in. takie usługi jak:


Możesz nas wezwać również do wielu innych usterek i awarii. Jesteśmy do twojej dyspozycji na wypadek rozładowanego akumulatora, problemów z uruchomieniem silnika inie tylko. Dowieziemy także odpowiednie paliwo, jeśli ci go zabraknie.

Posiadamy duże doświadczenie w branży i w trakcie naszej działalności wielokrotnie pomogliśmy klientom w różnych sytuacjach. Dzięki temu, zapewniamy wsparcie nawet przy nietypowych zdarzeniach. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie, jednak działamy też w Boguchwale. Możemy dojechać także w inne miejsca na Podkarpaciu, do których wezwie nas klient. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie kompetentnych fachowców, którzy rzetelnie realizują wszystkie powierzone im zadania, dbając o to, aby klient był zadowolony z wyboru naszych usług. Dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Pomoc Drogowa Boguchwała sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających. Dbamy o bezpieczeństwo mienia naszych klientów, aby nie uległo uszkodzeniu w trakcie wykonywania czynności.

Jeśli poszukujesz profesjonalistów w dziedzinie pomocy drogowej, zadzwoń po nas!

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...