Pomoc Drogowa Rzeszów - Tyczyn
 • Pomoc Drogowa Rzeszów - Tyczyn

Autostar Pomoc Drogowa Tyczyn to fachowcy, który od 1995 roku pomagają rozwiązywać problemy kierowców. Działamy rzetelnie, fachowo i bardzo sprawnie, dlatego możesz nam zaufać. Dbamy o to, aby klienci wzywający pomoc drogową byli w pełni zadowoleni z wyboru naszych usług. Rozwiązujemy problemy tak szybko jak to możliwe, aby stres związany z nieprzewidzianą awarią lub stłuczką został zredukowany do minimum.

Co oferujemy?

 • całodobową dostępność przez 7 dni w tygodniu i w święta
 • błyskawiczną reakcję i szybkość działania
 • szeroki zakres usług (od drobnych usterek po zaawansowane)
 • profesjonalizm i fachową obsługę
 • niewygórowane ceny


Pomoc Drogowa Tyczyn to szybka reakcja na zgłoszone problemy. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo istotny jest czas naszych klientów, dlatego docieramy na miejsce tak szybko, jak jest to możliwe. Jesteśmy do twojej dyspozycji niezależnie od pory dnia, w każdy dzień tygodnia. Wiemy, że usterki i nieszczęśliwe wypadki mogą przytrafić się w każdej chwili, dlatego działamy również w dni świąteczne. Zatrudniamy najlepszych fachowców z dużym doświadczeniem. To dlatego możemy działać sprawnie, szybko oraz fachowo.

Możesz nas wezwać niemal do każdej awaryjnej sytuacji, która zastanie cię na drodze. Służymy wsparciem zawsze wtedy gdy:

 • zabraknie ci paliwa - dowozimy paliwo, ropę i benzynę, gdy skończy ci się niespodziewanie podczas trasy i nie dasz rady dojechać do najbliższej stacji benzynowej. Dojedziemy we wskazane przez ciebie miejsce tak szybko jak to tylko możliwe i uzupełnimy zbiornik, abyś mógł dalej kontynuować podróż.
 • potrzebujesz wymiany koła - pęknięta lub uszkodzona opona? Dla nas to nie problem. Jeśli nie masz doświadczenia w wymianie kół lub po prostu nie chcesz w danym momencie się tym zajmować, zrobimy to za ciebie.
 • utkniesz w błocie, rowie lub zaspie śnieżnej - deszcz, śnieg czy gołoledź nie są sprzymierzeńcami kierowców. Nawet najbardziej ostrożny i doświadczony kierowca może stracić panowanie nad kierownicą i utknąć w rowie, błocie lub zaspie śnieżnej. Pomożemy ci się wydostać dojeżdżając na miejsce i wyciągając pojazd, zachowując przy tym najwyższą ostrożność, aby nie uległ przypadkowemu uszkodzeniu.
 • pojawi się usterka - niejednokrotnie zdarza się, że w czasie podróży samochód odmawia posłuszeństwa. Czasem silnik nie chce zapalić, innym razem akumulator nieoczekiwanie ulegnie rozładowaniu i potrzebne jest natychmiastowe wsparcie. Działamy tak szybko jak to możliwe, dojeżdżając na miejsce i naprawiając zarówno te drobne, jak i poważniejsze usterki.
 • potrzebne ci holowanie - awaria samochodu okazała się na tyle poważna, że nie da się jej usunąć na miejscu i trzeba przetransportować samochód do warsztatu? Zapewnimy ci bezpieczne i sprawne holowanie. Możemy odholować zarówno samochody osobowe, jak i duże pojazdy dostawcze.


Naszymi atutami są nie tylko umiejętności i doświadczenie, ale również zaplecze sprzętowe, które pozwala nam realizować usługi w oparciu o najwyższe standardy. W naszym posiadaniu znajdują się między innymi takie pojazdy jak:

 • holownik ciężarowy MAN,
 • NISSAN PATROL,
 • TOYOTA HILUX.

Jesteśmy w stanie przewieźć nawet większe pojazdy o ładowności powyżej 3,5 tony.

Autostar Pomoc Drogowa Tyczyn jest do dyspozycji w każdej sytuacji, niezależnie od przyczyny awarii. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy tak szybko jak to możliwe!

Potrzebna ci Pomoc Drogowa Tyczyn?
Zadzwoń pod numer +48 601 463 858.
Oferujemy wsparcie 24h/7 dni w tygodniu.

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep