Pomoc Drogowa Rzeszów - Dynów
  • Pomoc Drogowa Rzeszów - Dynów

Szybka i profesjonalna Pomoc Drogowa Dynów, dostępna 24h/7 dni w tygodniu.

Autostar Pomoc Drogowa Dynów świadczy kompleksowe i całodobowe usługi. Działamy w gminie Dynów i na terenie całego województwa podkarpackiego. Możesz wezwać nas do awarii samochodu osobowego, dostawczego, motocykla, quada i innych pojazdów. Pomagamy także przy drobnych stłuczkach oraz wypadkach.

Większość problemów, gdy jest to możliwe staramy się rozwiązywać na miejscu zdarzenia. Dzięki temu klient może kontynuować podróż bez konieczności odstawiania samochodu do warsztatu. Jeśli awaria lub uszkodzenia są na tyle poważne, że pojazd nie może jechać dalej, w bezpieczny sposób odtransportujemy go do najbliższego zakładu mechanicznego lub innego, wybranego przez klienta. Oferujemy atrakcyjne w stosunku do standardu usług ceny. Możesz na nas polegać, ponieważ zawsze docieramy na czas oraz fachowo diagnozujemy i rozwiązujemy każdy problem. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego dbamy o to by działać szybko, sprawnie i zachowywać standardy bezpieczeństwa dla powierzonego nam mienia.

Działalność naszej firmy to przede wszystkim:

  • holowanie pojazdów - zajmujemy się holowaniem różnego typu pojazdów. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe (m.in. holownik ciężarowy MAN), pozwalające właściwie zabezpieczyć pojazd, który brał udział w zderzeniu bądź w wypadku. Odholujemy bezpiecznie pojazdy, a także maszyny do warsztatu, gdzie zajmą się nim mechanicy.
  • wyciąganie pojazdów z błota zasp, rowów - posiadamy odpowiednie pojazdy i urządzenia, dzięki którymi wyciągniemy samochód, motocykl czy quad, który z powodu trudnych warunków atmosferycznych bądź z innych przyczyn ugrzązł w miejscu. Za każdym razem przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa takich działań, aby przy wyciąganiu nie spowodować uszkodzeń.
  • pomoc techniczna przy awariach i usterkach - poważne kolizje i stłuczki przydarzają się stosunkowo rzadko, a tym co najczęściej spędza sen z powiek wielu kierowcom są drobne usterki, przez które samochód odmawia posłuszeństwa. Jesteśmy do twojej dyspozycji, jeśli w trakcie jazdy zostaniesz z pustym bakiem paliwa, a stacja benzynowa będzie zbyt daleko, abyś mógł do niej dotrzeć. Tak szybko jak to tylko możliwe dowieziemy ci właściwe paliwo (ropę/benzynę), abyś mógł ruszyć dalej. Pomożemy również wymienić koło, uruchomić akumulator, który niespodziewanie się rozładował i w wielu innych sytuacjach.


Jak skorzystać z pomocy drogowej?
Wystarczy, że zadzwonisz do nas na numer telefonu +48 601 463 858, opiszesz co się stało i gdzie się znajdujesz. Jesteśmy dostępni codziennie i przez całą dobę, dlatego zawsze możesz liczyć na to, że ktoś podniesie słuchawkę i pośpieszy z pomocą. Stłuczki i awarie przytrafiają się w nieprzewidzianych sytuacjach, najczęściej wtedy, gdy bardzo się spieszymy. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zespół fachowców przyjedzie na miejsce najszybciej jak tylko się da. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, aby zadowoleni z wyboru Autostar Pomoc Drogowa Dynów byli zadowoleni i mogli polecać nasze usługi innym.

Szybko, fachowo i 24h/7 dni w tygodniu!

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep