Pomoc Drogowa całodobowo !

Autostar Pomoc Drogowa Lubenia to blisko 25 lat doświadczenia. Codziennie pomagamy kierowcom, których spotkała nieoczekiwana awaria lub stłuczka. Docieramy zawsze na czas i dbamy o by zapewniać wsparcie w każdej sytuacji. Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, jednak działamy również w Lubeni i na terenie całego Podkarpacia. Klientom, który zgłaszają się po pomoc, oferujemy najwyższej jakości usługi po niewygórowanych stawkach.

Czym się zajmujemy?
Pomoc Drogowa Lubenia pomaga w najczęściej spotykanych na trasie problemach, jak również w tych nietypowych. Kompetentni i doświadczeni pracownicy, którzy dysponują nowoczesnym zapleczem pojazdowym i naprawczym, pomogą uporać się z drobną usterką lub poważną awarią w szybki i sprawny sposób. Oferujemy usług na wysokim poziomie, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy, że awarie na drodze i stłuczki powodują duży stres, a każda minuta oczekiwania na pomoc drogową wydaje się godziną. Naszym celem jest więc dojechanie na miejsce tak szybko jak to tylko możliwe.

Nasze usługi to przede wszystkim holowanie samochodów. Posiadamy holownik MAN, dzięki któremu bezpiecznie przetransportujemy zarówno samochód osobowy jak i dostawczy powyżej 3,5 tony. Zajmujemy się holowaniem samochodów po stłuczkach i wypadkach, dostarczając je do najbliższego warsztatu lub innego punktu wskazanego przez klienta.

Nasza autopomoc nie ogranicza się wyłącznie do holowania. Często wzywają nas kierowcy, którzy doznali drobnych usterek na trasie i potrzebują naprawy. Wiele awarii usuwamy na miejscu, jeśli tylko jest to możliwe. Do takich sytuacji możemy zaliczyć m:in:

Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Przyjedziemy niezależnie od tego, czy wezwiesz nas w poniedziałek w drodze do pracy, czy w dzień świąteczny, gdy jadąc do rodziny napotka cię awaria. Oferujemy pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze.

Specjalizujemy się również w wyciąganiu pojazdów. Nasze samochody NISSAN PATROL i TOYOTA HILUX poradzą sobie, gdy twój samochód utknie w błocie, w zaspie śnieżnej lub wpadnie do rowu. Pomagamy także entuzjastom jazdy terenowej. Pomoc Drogowa Off Road przyjmie twoje zgłoszenie i pomoże nawet w trudnej sytuacji.

Profesjonalna Pomoc Drogowa Lubenia zadba o to, aby szybko i sprawnie pomóc ci przy każdej awarii. Nasi fachowcy zadbają o to, aby odpowiednio zabezpieczyć teren i nie powodować utrudnień pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Rozprawiając się z awarią lub dokonując naprawy usterki zawsze sprawdzamy, czy samochód jest gotowy i zdolny do dalszej jazdy, aby na następnych odcinkach podróży nie spotkała cię kolejna, niemiła niespodzianka. Jeśli samochód doznał poważnych uszkodzeń, odtransportujemy go bezpiecznie do warsztatu, aby zajęli się nim odpowiedni fachowcy.

Od 1995 roku dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego cieszymy się dużym zaufaniem. Oferujemy atrakcyjne w stosunku do standardu usług stawki.

Awaria samochodu? Dojedziemy w ekspresowym tempie!
Miałeś stłuczkę? Potrzebujesz lawety?
Zadzwoń po Pomoc Drogowa Lubenia!

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...