Pomoc Drogowa Rzeszów - Hyżne
  • Pomoc Drogowa Rzeszów - Hyżne

Autostar Pomoc Drogowa Hyżne to przedsiębiorstwo usługowe, obecne w branży od blisko 25 lat. Nasza wiedza i zdobyte przez ten czas doświadczenie z zakresu pomocy drogowej sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym wsparciem dla kierowców w wielu sytuacjach. Pomagamy w niemal każdym przypadku - od drobnych usterek, które można rozwiązać na miejscu, aż po poważne awarie i uszkodzenia pojazdu, które wiążą się z koniecznością holowania.

Dysponujemy nowoczesnymi, wysokiej klasy pojazdami i narzędziami, które sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających zadaniach. Nasza wykwalifikowana kadra fachowców również zadba o to, aby wszystkie czynność przebiegły bez komplikacji.

Jesteśmy dostępni codziennie, 7 dni w tygodniu. Działamy całodobowo, także w dni świąteczne. Dzięki temu zawsze jesteśmy przygotowani na to, że klienci mogą być w potrzebie i potrzebować naszej pomocy. Reagujemy na każde wezwanie w sposób natychmiastowo i dojeżdżamy na miejsce, aby klient jak najszybciej mógł wrócić do swoich aktywności.

Holowanie - szybko sprawnie, bezpiecznie
Holujemy pojazdy o różnej masie i stanie. Odstawimy bezpiecznie do jednego z najbliższych warsztatów, samochód, który uległ awarii lub doznał uszkodzeń podczas kolizji. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych i dostawczych. Można nam zlecić również holowanie maszyn rolniczych i budowlanych, a także innych pojazdów. W przypadku wątpliwości, wszystkie kwestie można uzgodnić indywidualnie. Posiadany przez nas holownik ciężarowy MAN umożliwia transportowanie samochodów nawet powyżej 3,5 tony.

Wyciąganie z zaspy, błota i rowów
Często wzywają nas klienci, których pojazd utknął w zaspie śnieżnej, w rowie lub w błocie. Nie są to wbrew pozorom tylko amatorzy jazdy terenowej, dla których oferowana jest Pomoc Drogowa Off Road. Polskie drogi pozostawiają wiele do życzenia, w szczególności te dojazdowe. Często są nieodśnieżone, a po opadach bywają również grząskie, dlatego nietrudno w nich utknąć. Gdy znajdziesz się w takiej sytuacji nie wahaj się nas wezwać. Przybędziemy z pomocą i sprawnie rozwiążemy twój problem wyciągając pojazd, aby mógł jechać dalej.

Brak paliwa lub koło do wymiany? Przybędziemy z pomocą!
Sytuacje, gdy w roztargnieniu zatankujemy niewłaściwe paliwo lub zapomnimy o tej czynności i samochód zgaśnie na trasie nie są wcale rzadkością. Jesteśmy przygotowani na nie, dlatego możesz w każdej chwili zadzwonić po nas, abyśmy uporali się z problemem. Pomożemy również w wymianie koła. Osobom niedoświadczonym może to zająć nawet kilka godzin, natomiast my zrobimy to szybko i sprawnie.

Oferujemy pomoc drogową w miejscowości Hyżne i w okolicach. Z usług mogą skorzystać również klienci z całego województwa podkarpackiego, ponieważ zapewniamy bezproblemowy dojazd. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie. Awarie i usterki na drogach nie mają przed nami tajemnic. Zadzwoń po nas, kiedy masz problem z pojazdem. Jesteśmy zawsze gotowi, aby przybyć z pomocą i zapewnić ci wsparcie.

Niezawodna Pomoc Drogowa Hyżne 24h/ 7 dni w tygodniu!

 

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep