Pomoc Drogowa całodobowo !

Autostar Pomoc Drogowa Hyżne to przedsiębiorstwo usługowe, obecne w branży od blisko 25 lat. Nasza wiedza i zdobyte przez ten czas doświadczenie z zakresu pomocy drogowej sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym wsparciem dla kierowców w wielu sytuacjach. Pomagamy w niemal każdym przypadku - od drobnych usterek, które można rozwiązać na miejscu, aż po poważne awarie i uszkodzenia pojazdu, które wiążą się z koniecznością holowania.

Dysponujemy nowoczesnymi, wysokiej klasy pojazdami i narzędziami, które sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających zadaniach. Nasza wykwalifikowana kadra fachowców również zadba o to, aby wszystkie czynność przebiegły bez komplikacji.

Jesteśmy dostępni codziennie, 7 dni w tygodniu. Działamy całodobowo, także w dni świąteczne. Dzięki temu zawsze jesteśmy przygotowani na to, że klienci mogą być w potrzebie i potrzebować naszej pomocy. Reagujemy na każde wezwanie w sposób natychmiastowo i dojeżdżamy na miejsce, aby klient jak najszybciej mógł wrócić do swoich aktywności.

Holowanie - szybko sprawnie, bezpiecznie
Holujemy pojazdy o różnej masie i stanie. Odstawimy bezpiecznie do jednego z najbliższych warsztatów, samochód, który uległ awarii lub doznał uszkodzeń podczas kolizji. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych i dostawczych. Można nam zlecić również holowanie maszyn rolniczych i budowlanych, a także innych pojazdów. W przypadku wątpliwości, wszystkie kwestie można uzgodnić indywidualnie. Posiadany przez nas holownik ciężarowy MAN umożliwia transportowanie samochodów nawet powyżej 3,5 tony.

Wyciąganie z zaspy, błota i rowów
Często wzywają nas klienci, których pojazd utknął w zaspie śnieżnej, w rowie lub w błocie. Nie są to wbrew pozorom tylko amatorzy jazdy terenowej, dla których oferowana jest Pomoc Drogowa Off Road. Polskie drogi pozostawiają wiele do życzenia, w szczególności te dojazdowe. Często są nieodśnieżone, a po opadach bywają również grząskie, dlatego nietrudno w nich utknąć. Gdy znajdziesz się w takiej sytuacji nie wahaj się nas wezwać. Przybędziemy z pomocą i sprawnie rozwiążemy twój problem wyciągając pojazd, aby mógł jechać dalej.

Brak paliwa lub koło do wymiany? Przybędziemy z pomocą!
Sytuacje, gdy w roztargnieniu zatankujemy niewłaściwe paliwo lub zapomnimy o tej czynności i samochód zgaśnie na trasie nie są wcale rzadkością. Jesteśmy przygotowani na nie, dlatego możesz w każdej chwili zadzwonić po nas, abyśmy uporali się z problemem. Pomożemy również w wymianie koła. Osobom niedoświadczonym może to zająć nawet kilka godzin, natomiast my zrobimy to szybko i sprawnie.

Oferujemy pomoc drogową w miejscowości Hyżne i w okolicach. Z usług mogą skorzystać również klienci z całego województwa podkarpackiego, ponieważ zapewniamy bezproblemowy dojazd. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie. Awarie i usterki na drogach nie mają przed nami tajemnic. Zadzwoń po nas, kiedy masz problem z pojazdem. Jesteśmy zawsze gotowi, aby przybyć z pomocą i zapewnić ci wsparcie.

Niezawodna Pomoc Drogowa Hyżne 24h/ 7 dni w tygodniu!

 

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...