Pomoc Drogowa całodobowo !

Pomoc drogowa 24 godziny na dobę

 

Autostar Pomoc Drogowa to firma specjalizująca się w holowaniu pojazdów. Wyróżnia się szybkim czasem reakcji. Szanując czas klientów i wiedząc jak cenna jest każda minuta podczas awarii samochodu, Autostar zawsze dociera na miejsce tak szybko, jak to możliwie.

Firma posiada własne zaplecze wyposażone w specjalistyczny sprzęt i pojazdy, które pozwalają w bezpieczny sposób przetransportować samochód, który uległ awarii w bezpieczne miejsce. Autostar jest dostępny dla swoich klientów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu klienci, których pojazd ulegnie awarii mogą zgłosić się po pomoc o dowolnej porze. W tym celu wystarczy skontaktować się telefoniczne, a specjaliści dotrą we wskazane przez klienta miejsce zdarzenia w krótkim czasie. 

Głównym obszarem działalności firmy jest Rzeszów oraz okolice, jednak usługi skierowane są do klientów z całej Polski. Ekipa jest w stanie dojechać w miejsce wypadku lub awarii do dowolnej miejscowości w kraju. Autostar ma świadomość, że klienci korzystający z usług pomocy drogowej liczą nie tylko na profesjonalizm i wysoką jakość, ale nie chcą również, aby takie usługi obciążyły ich ogromnymi kosztami. Samochody zwykle odmawiają posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, gdy nie jesteśmy przygotowani na duże wydatki. Na szczęście firma oferuje atrakcyjne, konkurencyjne stawki. 

Choć Autostar specjalizuje się w holowaniu pojazdów, to na tym nie kończą się jej działania. Dla wielu osób branża pomocy drogowej kojarzy się wyłącznie z holowaniem samochodów na lawecie. Oferta usług jest jednak znacznie bardziej szeroka. Autostar pomaga w różnych sytuacjach, niezależnie od przyczyny awarii. Specjaliści zawsze starają się uporać z zaistniałym problemem na miejscu, aby jak najszybciej przywrócić sprawność samochodu. Oferują wymianę kół i pompowanie. Dostarczają i uzupełniają braki w paliwie, a także pomagają w rozruchu silnika oraz naładowaniu rozładowanego akumulatora. To, co dla klientów może wydawać się skomplikowane, dla fachowców z Autostar jest codziennością, z którą potrafią uporać się w szybki i sprawny sposób. Dzięki temu klient może zaoszczędzić nie tylko swój cenny czas, ale również pieniądze,, które musiałby przeznaczyć na holowanie, diagnostykę i naprawę pojazdu w warsztacie samochodowym. 

Firma oferuje również wsparcie w innych nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Pełne usługi obejmują między innymi:

Można zasięgnąć porady telefonicznie, jak też zamówić fachowców na miejsce zdarzenia. Firma posiada zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy pomogą w każdej sytuacji. Decydując się na usługi Autostar Pomoc Drogowa można mieć zawsze pewność, że zostaną one przeprowadzone w sposób skuteczny, profesjonalny, szybki, a do tego po rozsądnej cenie. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania oraz pomoc można uzyskać pod numerem telefonu.

 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...