Pomoc drogowa 24 godziny na dobe
  • Pomoc drogowa 24 godziny na dobe

Pomoc drogowa 24 godziny na dobę

Usterka na drodze może przytrafić się każdemu kierowcy - zarówno temu, który z pojazdu korzysta regularnie, jak i temu, który cztery kółka użytkuje sporadycznie. Sytuacja, w której pojawia się konieczność skorzystania z pomocy drogowej może przytrafić się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też warto mieć zawsze przy sobie numer telefonu do zaufanej firmy, która skutecznie i szybko pomoże usunąć zaistniały problem.

 

Wiele osób myśli, że pomoc drogowa zajmuje się tylko i wyłącznie lawetą, holowaniem uszkodzonego pojazdu do warsztatu. Zakres usług firm oferujących pomoc drogową jest jednak znacznie szerszy. Firmy oferują kompleksową pomoc w odniesieniu do różnego rodzaju usterek, ładowania akumulatorów, wymiany kół, dowozu paliwa. W zimie pomoc drogowa wzywana może być także w sprawie problemów z rozruchem silnika i innymi problemami związanymi z niskimi temperaturami. Wiele prac wykonanych może być na miejscu, bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Specjaliści, którzy pracują w naszej firmie docierają do Klienta z specjalistycznym sprzętem, a bardzo często także z doświadczonym mechanikiem. Likwidacja usterki na miejscu korzystna jest zarówno dla osoby, która wezwała pomoc, jak i ubezpieczyciela, który pokrywa koszt naprawy..

 

Wybierając firmę, której powierzysz problemy na drodze kieruj się przede wszystkim jej renomą i doświadczeniem. Sprawdź jakie ma opinie w branży, a także czy cieszy się zaufaniem Klientów. Nasza firma nie tylko oferuje profesjonalne usługi, ale dba też o wysoką jakość obsługi Klienta. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Pracujemy również w święta - gdyż usterki na drodze mogą przytrafić się w każdym czasie, a my chcemy zapewnić Klientom pomoc o każdej porze dnia i nocy.

 

Autostar Pomoc Drogowa to firma specjalizująca się w holowaniu pojazdów. Wyróżnia się szybkim czasem reakcji. Szanując czas klientów i wiedząc jak cenna jest każda minuta podczas awarii samochodu, Autostar zawsze dociera na miejsce tak szybko, jak to możliwie.

Firma posiada własne zaplecze wyposażone w specjalistyczny sprzęt i pojazdy, które pozwalają w bezpieczny sposób przetransportować samochód, który uległ awarii w bezpieczne miejsce. Autostar jest dostępny dla swoich klientów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu klienci, których pojazd ulegnie awarii mogą zgłosić się po pomoc o dowolnej porze. W tym celu wystarczy skontaktować się telefoniczne, a specjaliści dotrą we wskazane przez klienta miejsce zdarzenia w krótkim czasie. 

Głównym obszarem działalności firmy jest Rzeszów oraz okolice, jednak usługi skierowane są do klientów z całej Polski. Ekipa jest w stanie dojechać w miejsce wypadku lub awarii do dowolnej miejscowości w kraju. Autostar ma świadomość, że klienci korzystający z usług pomocy drogowej liczą nie tylko na profesjonalizm i wysoką jakość, ale nie chcą również, aby takie usługi obciążyły ich ogromnymi kosztami. Samochody zwykle odmawiają posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, gdy nie jesteśmy przygotowani na duże wydatki. Na szczęście firma oferuje atrakcyjne, konkurencyjne stawki. 

Choć Autostar specjalizuje się w holowaniu pojazdów, to na tym nie kończą się jej działania. Dla wielu osób branża pomocy drogowej kojarzy się wyłącznie z holowaniem samochodów na lawecie. Oferta usług jest jednak znacznie bardziej szeroka. Autostar pomaga w różnych sytuacjach, niezależnie od przyczyny awarii. Specjaliści zawsze starają się uporać z zaistniałym problemem na miejscu, aby jak najszybciej przywrócić sprawność samochodu. Oferują wymianę kół i pompowanie. Dostarczają i uzupełniają braki w paliwie, a także pomagają w rozruchu silnika oraz naładowaniu rozładowanego akumulatora. To, co dla klientów może wydawać się skomplikowane, dla fachowców z Autostar jest codziennością, z którą potrafią uporać się w szybki i sprawny sposób. Dzięki temu klient może zaoszczędzić nie tylko swój cenny czas, ale również pieniądze,, które musiałby przeznaczyć na holowanie, diagnostykę i naprawę pojazdu w warsztacie samochodowym. 

Firma oferuje również wsparcie w innych nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Pełne usługi obejmują między innymi:

  • holowanie samochodów osobowych i dostawczych,
  • wymianę kół i pompowanie, 
  • dostarczenie i uzupełnienie paliwa (benzyna, ropa)
  • wyciąganie pojazdów z błota, zasp i rowów,
  • rozruch silników, akumulatorów oraz pomoc w innych problemach wynikłych z niskiej temperatury,
  • naprawa rozmaitych usterek na trasie. 

Można zasięgnąć porady telefonicznie, jak też zamówić fachowców na miejsce zdarzenia. Firma posiada zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy pomogą w każdej sytuacji. Decydując się na usługi Autostar Pomoc Drogowa można mieć zawsze pewność, że zostaną one przeprowadzone w sposób skuteczny, profesjonalny, szybki, a do tego po rozsądnej cenie. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania oraz pomoc można uzyskać pod numerem telefonu.

 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep