Pomoc Drogowa Rzeszów - Świlcza
  • Pomoc Drogowa Rzeszów - Świlcza

Autostar Pomoc Drogowa Świlcza to ekipa fachowców, którzy oferują kompleksowe i wysokiej jakości usługi pomocy dla kierowców, których spotkała nieprzyjemna niespodzianka na drodze. Działamy od 1995 roku, dlatego posiadamy duże doświadczenie i potrafimy sprostać potrzebom naszych klientów. Reagujemy na zgłoszenia natychmiastowo i docieramy tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Wspieramy zarówno w drobnych problemach, jak i tych bardzo poważnych. Jesteśmy gotowi pośpieszyć z pomocą nawet w nietypowych sytuacjach. Pomoc Drogowa Świlcza zawsze dociera na czas i jest dostępna całodobowo, w każdy dzień tygodnia.


Co oferujemy?
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, stworzyliśmy ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Nasze usługi to przede wszystkim:

  • Holowanie samochodów. Jesteśmy w stanie odholować zarówno samochody osobowe, jak i większe pojazdy dostawcze. Bezpiecznie i sprawnie przetransportujemy je do miejsca, które wskaże klient lub do jednego z pobliskich warsztatów.
  • Wyciąganie z zasp/błota/rowów. Twój samochód utknął w miejscu i nie chce ruszyć? Nie obejdzie się bez profesjonalnej pomocy drogowej. Chwyć za telefon i wezwij nas, a przyjedziemy wyposażeni w odpowiedni sprzęt, który pozwoli wystać twój pojazd.
  • Uruchamianie pojazdów. Silnik nie chce zapalić? Akumulator rozładowany? Posiadamy odpowiednie narzędzia i jesteśmy gotowi, aby pomóc uruchomić twój pojazd.
  • Dowóz paliwa. Dowozimy benzynę i ropę, gdy klientowi zabraknie paliwa na trasie. Pomagamy również w sytuacji, gdy zostanie zatankowany niewłaściwy rodzaj paliwa, wypompowując je i wlewając odpowiednie.


Co nas wyróżnia?
Jest wiele powodów, dla których możesz nam zaufać. Oto najważniejsze z ich:

  • Działamy 24h na dobę.   Awaria w nocy? Dla nas to nie problem. Przyjedziemy na miejsce niezależnie od godziny czy dnia tygodnia. Możesz nas wezwać nawet w święta. Zawsze jesteśmy gotowi, aby zaoferować ci nasze profesjonalne wsparcie.
  • Zatrudniamy najlepszych. Nasza kadra pracowników to fachowcy, którzy posiadają doświadczenie w pomocy drogowej i potrafią radzić sobie z trudnymi awariami. To dzięki nim możemy realizować usługi na tak wysokim poziomie.
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt.  Nasze zaplecze techniczne wyposażone jest w pojazdy i narzędzia, które poradzą sobie z każdą sytuacją. Posiadamy holownik ciężarowy MAN, którym przetransportujemy nawet cięższe pojazdy. Oprócz tego dysponujemy samochodami NISSAN PATROL i TOYOTA HILUX, dzięki którym z użyciem wciągarki możemy wydostawać pojazdy z błota.
  • Zapewniamy szybki dojazd. Każda minuta oczekiwania na pomoc drogową może wydawać się godziną, dlatego nie wystawiamy cierpliwości naszych klientów na próbę i docieramy na miejsce tak szybko, jak tylko się da.
  • Oferujemy atrakcyjne stawki. Nasze usługi są dostępne po przystępnych cenach idących w parze z wysoką jakością. Świadczymy usługi pomocy drogowej już od 100 zł. Dokładne koszty ustalane są indywidualnie z klientem.


Już teraz zapoznaj się szczegółowo z naszymi usługami i zapisz nasz numer, aby mieć zawsze kontakt do sprawdzonej i zaufanej firmy oferującej Pomoc Drogową w Świlczy.

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep