Pomoc Drogowa całodobowo !

Autostar Pomoc Drogowa Trzebownisko udziela pomocy kierowcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na trasie. Aby uzyskać pomoc wystarczy zadzwonić na podany na naszej stronie numer, pod którym jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia. Na każde zgłoszenie reagujemy natychmiast, wysyłając klientom odpowiednie wsparcie.

 

Pomoc drogowa to dla nas codzienność, dlatego posiadamy duże doświadczenie i umiejętności w tym zakresie. Znamy potrzeby klientów i wiemy jak sprawnie rozwiązywać problemy, które mogą zastać kierowców na drodze. Radzimy sobie nawet w trudnych sytuacjach.

Trzebownisko to gmina na Podkarpaciu, która położona jest w pobliżu Rzeszowa - największego miasta w województwie. Jest strategicznym miejscem o dużym natężeniu ruchu drogowego. Codziennie dojeżdża tędy duża liczba osób do pracy oraz położonego nieopodal lotniska w Jasionce. W pobliżu znajduje się również autostrada A4. Jest to także rejon, w którym bardzo często przytrafiają się awarie pojazdów i kolizje. W Autostar Pomoc Drogowa posiadamy odpowiednie umiejętności i uprawnienia, dzięki którym możemy w szybki sposób rozprawiać się z wieloma problemami.

Zapewniamy pomoc drogową wszystkim klientom, którzy potrzebują wsparcia. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią sprawnie poradzić sobie z wieloma problemami. Wyposażeni jesteśmy w sprzęt, który pozwala nam działać w sposób profesjonalny i zachowywać najwyższą ostrożność.

Pomoc drogowa - holowanie
Oferujemy klientom holowanie pojazdów. Nasz holownik ciężarowy MAN pozwala na transportowanie nawet dużych i ciężkich pojazdów. Dzięki temu oprócz samochodów osobowych możemy również holować pojazdy dostawcze, maszyny budowlane i rolnicze, motocykle, skutery oraz inne ciężkie sprzęty. Na naszą pomoc mogą liczyć kierowcy, których pojazdy zostały unieruchomione przez awarię bądź doznały uszkodzeń w wyniku wypadku. Przetransportujemy je do warsztatu lub w wybranie przez klienta miejsce postoju.

Pomoc drogowa - dowóz paliwa
Każdemu może zdarzyć się zapomnieć zatankować paliwo. Najgorzej, jeśli bak okaże się pusty, a do najbliższej stacji benzynowej pozostanie wiele kilometrów. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak wezwać pomoc drogową, która dostarczy właściwe paliwo. Jesteśmy do twojej dyspozycji również wtedy, gdy przez pomyłkę zatankujesz nie to paliwo, co należy. Przyjedziemy i opróżnimy zbiornik, uzupełniając go właściwym paliwem.

Pomoc drogowa - wyciąganie pojazdów z błota /rowów/zasp śnieżnych
Trudne warunki pogodowe są jedną z najczęstszych przyczyn powodujących kierowcom utrudnienia. Śliska nawierzchnia ulicy, grząska droga dojazdowa czy nieodśnieżona trasa sprawiają, że łatwo stracić panowanie nad pojazdem i utknąć na dobre. Nie zawsze można w takiej sytuacji poradzić sobie na własną rękę. Istnieje także ryzyko, że przy wyciąganiu samochodu nieumyślnie go uszkodzimy. Warto więc zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy przy użyciu odpowiedniego sprzętu pomogą wydostać pojazd.

Całodobowa Pomoc Drogowa Trzebownisko jest zawsze do dyspozycji. Codziennie pomagamy kierowcom, którym przytrafiła się awaria lub kolizja. Zapewniamy pomoc także w dni świąteczne.

 

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...