Pomoc Drogowa Rzeszów - Błażowa
  • Pomoc Drogowa Rzeszów - Błażowa

Potrzebna ci profesjonalna Pomoc Drogowa Błażowa? Zadzwoń: +48 601 463 858

W Autostar realizujemy szeroki zakres usług pomocy drogowej. Oferujemy następujące usługi:

  • holujemy samochody,
  • wymieniamy koła,
  • dostarczamy paliwo,
  • ładujemy akumulatory,
  • pomagamy uruchamiać silniki,
  • wyciągamy pojazdy z błota, śniegu i rowów.


Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. Przez ten czas pomogliśmy wielu kierowcom i wypracowaliśmy wysoki standard usług, które nieustannie rozwijamy. Posiadamy siedzibę w Rzeszowie, jednak pomagamy na terenie całego Podkarpacia, w tym miejscowości Błażowa. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni w każdy dzień tygodnia, 24 godziny na dobę. Działamy również w dni świąteczne. Dzięki temu zawsze możesz nas wezwać.

Jesteśmy wyspecjalizowani w holowaniu pojazdów. Warto nas wezwać w sytuacji, gdy samochód musi zostać odtransportowany do warsztatu. Wielu kierowców próbuje holowania "na własną rękę, jednak należy wiedzieć, że czynność ta wymaga doświadczenia i znajomości przepisów prawa, które ją regulują. Niestosowanie się do nich grozi konsekwencjami, a stroną odpowiedzialną jest zawsze osoba holująca. Wiedząc jak bardzo stresujące są awarie i stłuczki, po których samochód wymaga holowania, warto tę czynność zlecić profesjonalistom, którzy zadbają, aby cała procedura przebiegła w sposób prawidłowy. W naszym zapleczu znajduje się holownik ciężarowy MAN dzięki któremu możemy przewozić nawet samochody o dużej masie.

Autostar Pomoc Drogowa Błażowa pomaga również w wyciąganiu pojazdów. Wydobędziemy twój samochód z błota, śniegu, czy rowu, niezależnie od tego z jakiego powodu się tam znalazł. Śliska nawierzchnia po deszczu, gołoledź na trasie czy pozamiejskie drogi na których zalega błoto, mogą stanowić zagrożenie nawet dla doświadczonych kierowców. Jeżeli twój pojazd utknął i nie chce ruszyć, wystarczy po nas zadzwonić. Jesteś miłośnikiem off roadu i jazda terenowa to twój żywioł? Jesteś więc pewnie przygotowany na to, że czasem twój samochód ugrzęźnie w błocie lub śniegu. Na szczęście Pomoc Drogowa Off Road przybędzie ci z pomocą. Nasze pojazdy NISSAN PATROL i TOYOTA HILUX poradzą sobie w wielu sytuacjach.

Świadczymy także pomoc techniczną także w przypadku mniejszych usterek. Wiemy, że to właśnie drobne awarie stanowią zazwyczaj największy problem kierowców i przytrafiają się najczęściej. Jesteśmy gotowi, aby dowieźć ci paliwo, gdy zatankujesz niewłaściwe lub zapomnisz je uzupełnić. Pomagamy również w naładowaniu akumulatorów, niezależnie od tego czy rozładuje się na mrozie, czy zapomnisz wyłączyć światła na noc. Zapewnimy pojazd o wystarczającej mocy i parametrach do naładowania twojego akumulatora. Zadbamy także o wszelkie standardy bezpieczeństwa, aby podczas ładowania akumulatora nie doszło do żadnych uszkodzeń.

Nasi specjaliści są zawsze na posterunku, gotowi, aby pośpieszyć ci z pomocą. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 601 463 858, opisać problem, podać miejsce zderzenia i oczekiwać na fachowców, którzy dotrą najszybciej jak się da.

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep