Pomoc Drogowa całodobowo !

Potrzebna ci profesjonalna Pomoc Drogowa Błażowa? Zadzwoń: +48 601 463 858

W Autostar realizujemy szeroki zakres usług pomocy drogowej. Oferujemy następujące usługi:


Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. Przez ten czas pomogliśmy wielu kierowcom i wypracowaliśmy wysoki standard usług, które nieustannie rozwijamy. Posiadamy siedzibę w Rzeszowie, jednak pomagamy na terenie całego Podkarpacia, w tym miejscowości Błażowa. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni w każdy dzień tygodnia, 24 godziny na dobę. Działamy również w dni świąteczne. Dzięki temu zawsze możesz nas wezwać.

Jesteśmy wyspecjalizowani w holowaniu pojazdów. Warto nas wezwać w sytuacji, gdy samochód musi zostać odtransportowany do warsztatu. Wielu kierowców próbuje holowania "na własną rękę, jednak należy wiedzieć, że czynność ta wymaga doświadczenia i znajomości przepisów prawa, które ją regulują. Niestosowanie się do nich grozi konsekwencjami, a stroną odpowiedzialną jest zawsze osoba holująca. Wiedząc jak bardzo stresujące są awarie i stłuczki, po których samochód wymaga holowania, warto tę czynność zlecić profesjonalistom, którzy zadbają, aby cała procedura przebiegła w sposób prawidłowy. W naszym zapleczu znajduje się holownik ciężarowy MAN dzięki któremu możemy przewozić nawet samochody o dużej masie.

Autostar Pomoc Drogowa Błażowa pomaga również w wyciąganiu pojazdów. Wydobędziemy twój samochód z błota, śniegu, czy rowu, niezależnie od tego z jakiego powodu się tam znalazł. Śliska nawierzchnia po deszczu, gołoledź na trasie czy pozamiejskie drogi na których zalega błoto, mogą stanowić zagrożenie nawet dla doświadczonych kierowców. Jeżeli twój pojazd utknął i nie chce ruszyć, wystarczy po nas zadzwonić. Jesteś miłośnikiem off roadu i jazda terenowa to twój żywioł? Jesteś więc pewnie przygotowany na to, że czasem twój samochód ugrzęźnie w błocie lub śniegu. Na szczęście Pomoc Drogowa Off Road przybędzie ci z pomocą. Nasze pojazdy NISSAN PATROL i TOYOTA HILUX poradzą sobie w wielu sytuacjach.

Świadczymy także pomoc techniczną także w przypadku mniejszych usterek. Wiemy, że to właśnie drobne awarie stanowią zazwyczaj największy problem kierowców i przytrafiają się najczęściej. Jesteśmy gotowi, aby dowieźć ci paliwo, gdy zatankujesz niewłaściwe lub zapomnisz je uzupełnić. Pomagamy również w naładowaniu akumulatorów, niezależnie od tego czy rozładuje się na mrozie, czy zapomnisz wyłączyć światła na noc. Zapewnimy pojazd o wystarczającej mocy i parametrach do naładowania twojego akumulatora. Zadbamy także o wszelkie standardy bezpieczeństwa, aby podczas ładowania akumulatora nie doszło do żadnych uszkodzeń.

Nasi specjaliści są zawsze na posterunku, gotowi, aby pośpieszyć ci z pomocą. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 601 463 858, opisać problem, podać miejsce zderzenia i oczekiwać na fachowców, którzy dotrą najszybciej jak się da.

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...