Pomoc Drogowa Rzeszów 24h/7

Pomoc Drogowa Rzeszów pomaga w wyciąganiu samochodów z zasp, błota i rowów. Zadbamy o to, aby odpowiednio zabezpieczyć teren i sprawnie wyciągnąć twój pojazd z miejsca, w którym utknął. Świadczymy także usługi holowania w Rzeszowie, jeśli auto doznało uszkodzeń i musi być odtransportowane w bezpieczny sposób do warsztatu.

Wystarczy chwila nieuwagi i trudne warunki pogodowe, aby samochód wpadł w poślizg i wylądował w rowie, błocie czy w śnieżnej zaspie. Taka sytuacja może przydarzyć się nie tylko w zimie, ale również wiosną i latem po opadach deszczu czy jesienią, gdy na drogach zalegają mokre liście. Pojazd można spróbować wyciągnąć samodzielnie lub przy pomocy innej osoby, pod warunkiem, że znamy zasady jakie obowiązują podczas takiej czynności. Należy bowiem zachować odpowiednią ostrożność, aby nie spowodować zagrożeń dla pozostałych uczestników ruchu na drodze. Chcąc zaoszczędzić na wzywaniu pomocy drogowej możemy osiągnąć przeciwny skutek i wpędzić się w jeszcze większe tarapaty. Ponadto, gdy samochód leży na boku czy nawet na dachu, może posiadać również inne uszkodzenia, które wymagają naprawy lub holowania pojazdu.

Nie tylko śliska nawierzchnia czy nieodśnieżona droga mogą być powodem, dla których pojazd utknie w miejscu. Z taką sytuacją często mogą spotkać się również entuzjaści off roadu. Jeśli twój samochód ugrzęźnie w trudnym terenie, Pomoc Drogowa Off Road Rzeszów przyjedzie, aby go wyciągnąć.

Wyciąganie aut z rowu czy błota wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale również właściwego zabezpieczenia terenu. Zawsze dbamy o to, aby miejsce w którym doszło do zdarzenia nie powodował kolejnych utrudnień. Wypadki czy awarie pojazdów spotykają się również z zainteresowaniem przechodniów. Staramy się więc zabezpieczyć miejsce w taki sposób, aby nie przebywali oni zbyt blisko holownika czy wyciąganego pojazdu, które mogą stwarzać zagrożenie. Sprawdzamy również czy samochód jest sprawny i nadaje się do dalszej jazdy.

Jeśli twoje auto wpadło do rowu lub utknęło w zaspie śnieżnej czy błocie, zgłoś się do nas. Posiadamy wszystko co niezbędne, aby zapewnić Ci natychmiastową pomoc. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, dlatego są w stanie pomóc niemal w każdej sytuacji. W naszym zapleczu mamy również specjalistyczny sprzęt, pozwalający na wyciąganie pojazdów, które utknęły w błocie lub śniegu. W Pomoc Drogowa Rzeszów korzystamy z samochodów NISSAN PATROL i TOYOTA HILUX, z pomocą którego możemy wyciągać samochody osobowe i inne pojazdy. Posiadamy również holownik ciężarowy MAN. Możemy także załadować pojazdy na lawety w Rzeszowie i na terenie województwa podkarpackiego, nawet powyżej 3,5 tony. Z naszymi doświadczonymi fachowcami, każde usuwanie usterek i awarii przebiegnie sprawnie. Świadczymy pomoc o każdej porze, ponieważ działamy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu 601 463 858 jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub chcesz uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Pomoc Drogowa poleca:

dentysta Rzeszów Worki Big Bag
Porady Pomoc Drogowa Rzeszów
Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są jakieś specyfikacje?

Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są...

Popularność samochodów hybrydowych, które łączą napęd spalinowy i...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem auta?

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem...

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika pomocy drogowej?

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika...

Praca w branży pomocy drogowej jest jednym z zawodów, które wymagają...

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Wybór dobrej firmy pomocy drogowej jest niezwykle istotny, zwłaszcza gdy...

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Pomoc drogowa i lawetowanie to dwa różne rodzaje usług związanych z...

Jak działa system alarmowy i jak się do niego zwrócić?

Jak działa system alarmowy i jak się do niego...

System alarmowy jest jednym z najważniejszych elementów zabezpieczających...