Pomoc Drogowa Rzeszów 24h/7

Problem z samochodem? Pomoc drogowa Rzeszów pomoże ci go rozwiązać. Nasza firma Autostar Pomoc Drogowa Rzeszów działa na rynku motoryzacyjnym od 1995 roku. Jesteśmy jedną z czołowych firm z tej branży w regionie. Od blisko 25 lat zajmujemy się pomocą drogową, działając głównie w Rzeszowie, okolicach i pobliskich miejscowościach.

Nasz pełny zasięg to całe województwo podkarpackie, dlatego możesz bez problemu wezwać nas gdziekolwiek się znajdujesz. Naszymi mocnymi stronami są przede wszystkim doświadczenie, wysokie kwalifikacje pracowników i atrakcyjne ceny. Dzięki temu zapewniamy klientom udaną współpracę.

Szybki dojazd i dostępność 24h/ 7dni
Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia. Dyżurujemy także w święta, aby zawsze być gotowym do pomocy naszym klientom. Osoby, które zdecydują się zadzwonić po nasze wsparcie mogą mieć dzięki temu gwarancję, że zawsze przyjmiemy ich zgłoszenie. Po kontakcie klienta oceniamy problem i wysyłamy odpowiednich specjalistów na miejsce zdarzenia. Dbamy o to, aby dojazd trwał jak najkrócej, ponieważ bardzo cenimy czas naszych klientów i chcemy, aby jak najszybciej otrzymali fachową pomoc.

Specjalistyczne zaplecze techniczne
Nasza firma dysponuje pojazdami i urządzeniami, które pozwalają świadczyć kompleksową pomoc drogową w najwyższej jakości. W naszym posiadaniu znajduje się holownik ciężarowy MAN, którego ładowność pozwala na holowanie pojazdów powyżej 3,5 tony. Ponadto korzystamy z pojazdów NISSAN PATROL oraz TOYOTA HILUX, dzięki czemu wyciągamy auta, które nie mogą wyjechać z błota, utknęły w śnieżnej zaspie lub wpadły do rowu.

Nie tylko do wypadków
Oferta naszej pomocy drogowej skierowana jest nie tylko dla osób, których pojazdy uległy uszkodzeniom w wypadkach i stłuczkach. Zapewniamy także wsparcie przy awariach, które mogą przytrafić się nieoczekiwanie każdego dnia. Niestety w wielu przypadkach zdarzają się podczas trasy, gdzie kierowca nie zawsze jest w stanie usunąć je na własną rękę. Nasza pomoc drogowa jest zawsze dostępna w takich sytuacjach i szybko przybywa na miejsce, wyposażona w odpowiednie narzędzia. Szybko naprawiamy usterki, aby nie wstrzymywać ruchu i pozwolić naszemu klientowi ruszyć w dalszą drogę.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą
Zapewniamy kompleksowe usługi w odpowiedzi na potrzeby klientów. Na podstawie lat doświadczeń, stworzyliśmy ofertę usług, które obejmują przede wszystkim:

Pomagamy także w innych niewymienionych wyżej sytuacjach. Jeśli spotkał cię problem na drodze po prostu zadzwoń, a my znajdziemy sposób na to jak ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?


Dzwoń do nas jeśli potrzebujesz fachowej pomocy na drodze.Czekamy na twoje zgłoszenia o każdej porze pod numerem +48 601 463 858

Pomoc Drogowa poleca:

dentysta Rzeszów Worki Big Bag
Porady Pomoc Drogowa Rzeszów
Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są jakieś specyfikacje?

Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są...

Popularność samochodów hybrydowych, które łączą napęd spalinowy i...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem auta?

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem...

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika pomocy drogowej?

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika...

Praca w branży pomocy drogowej jest jednym z zawodów, które wymagają...

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Wybór dobrej firmy pomocy drogowej jest niezwykle istotny, zwłaszcza gdy...

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Pomoc drogowa i lawetowanie to dwa różne rodzaje usług związanych z...

Jak działa system alarmowy i jak się do niego zwrócić?

Jak działa system alarmowy i jak się do niego...

System alarmowy jest jednym z najważniejszych elementów zabezpieczających...