Pomoc Drogowa Rzeszów 24h/7

Autostar Pomoc Drogowa Trzebownisko udziela pomocy kierowcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na trasie. Aby uzyskać pomoc wystarczy zadzwonić na podany na naszej stronie numer, pod którym jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia. Na każde zgłoszenie reagujemy natychmiast, wysyłając klientom odpowiednie wsparcie.

 

Pomoc drogowa to dla nas codzienność, dlatego posiadamy duże doświadczenie i umiejętności w tym zakresie. Znamy potrzeby klientów i wiemy jak sprawnie rozwiązywać problemy, które mogą zastać kierowców na drodze. Radzimy sobie nawet w trudnych sytuacjach.

Trzebownisko to gmina na Podkarpaciu, która położona jest w pobliżu Rzeszowa - największego miasta w województwie. Jest strategicznym miejscem o dużym natężeniu ruchu drogowego. Codziennie dojeżdża tędy duża liczba osób do pracy oraz położonego nieopodal lotniska w Jasionce. W pobliżu znajduje się również autostrada A4. Jest to także rejon, w którym bardzo często przytrafiają się awarie pojazdów i kolizje. W Autostar Pomoc Drogowa posiadamy odpowiednie umiejętności i uprawnienia, dzięki którym możemy w szybki sposób rozprawiać się z wieloma problemami.

Zapewniamy pomoc drogową wszystkim klientom, którzy potrzebują wsparcia. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią sprawnie poradzić sobie z wieloma problemami. Wyposażeni jesteśmy w sprzęt, który pozwala nam działać w sposób profesjonalny i zachowywać najwyższą ostrożność.

Pomoc drogowa - holowanie
Oferujemy klientom holowanie pojazdów. Nasz holownik ciężarowy MAN pozwala na transportowanie nawet dużych i ciężkich pojazdów. Dzięki temu oprócz samochodów osobowych możemy również holować pojazdy dostawcze, maszyny budowlane i rolnicze, motocykle, skutery oraz inne ciężkie sprzęty. Na naszą pomoc mogą liczyć kierowcy, których pojazdy zostały unieruchomione przez awarię bądź doznały uszkodzeń w wyniku wypadku. Przetransportujemy je do warsztatu lub w wybranie przez klienta miejsce postoju.

Pomoc drogowa - dowóz paliwa
Każdemu może zdarzyć się zapomnieć zatankować paliwo. Najgorzej, jeśli bak okaże się pusty, a do najbliższej stacji benzynowej pozostanie wiele kilometrów. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak wezwać pomoc drogową, która dostarczy właściwe paliwo. Jesteśmy do twojej dyspozycji również wtedy, gdy przez pomyłkę zatankujesz nie to paliwo, co należy. Przyjedziemy i opróżnimy zbiornik, uzupełniając go właściwym paliwem.

Pomoc drogowa - wyciąganie pojazdów z błota /rowów/zasp śnieżnych
Trudne warunki pogodowe są jedną z najczęstszych przyczyn powodujących kierowcom utrudnienia. Śliska nawierzchnia ulicy, grząska droga dojazdowa czy nieodśnieżona trasa sprawiają, że łatwo stracić panowanie nad pojazdem i utknąć na dobre. Nie zawsze można w takiej sytuacji poradzić sobie na własną rękę. Istnieje także ryzyko, że przy wyciąganiu samochodu nieumyślnie go uszkodzimy. Warto więc zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy przy użyciu odpowiedniego sprzętu pomogą wydostać pojazd.

Całodobowa Pomoc Drogowa Trzebownisko jest zawsze do dyspozycji. Codziennie pomagamy kierowcom, którym przytrafiła się awaria lub kolizja. Zapewniamy pomoc także w dni świąteczne.

 

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Pomoc Drogowa poleca:

dentysta Rzeszów Worki Big Bag
Porady Pomoc Drogowa Rzeszów
Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są jakieś specyfikacje?

Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są...

Popularność samochodów hybrydowych, które łączą napęd spalinowy i...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem auta?

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem...

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika pomocy drogowej?

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika...

Praca w branży pomocy drogowej jest jednym z zawodów, które wymagają...

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Wybór dobrej firmy pomocy drogowej jest niezwykle istotny, zwłaszcza gdy...

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Pomoc drogowa i lawetowanie to dwa różne rodzaje usług związanych z...

Jak działa system alarmowy i jak się do niego zwrócić?

Jak działa system alarmowy i jak się do niego...

System alarmowy jest jednym z najważniejszych elementów zabezpieczających...