Pomoc Drogowa Rzeszów 24h/7

Autostar Pomoc Drogowa Sokołów Małopolski to kompetentni specjaliści, którzy pomagają w awariach pojazdów, stłuczkach, wypadkach i innych nieprzewidzianych sytuacjach na drogach. Świadczymy szybką sprawną pomoc drogową w Sokołowie Małopolskim i okolicach.

 

Klientom zapewniamy pełną satysfakcję, ponieważ jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku, w tym w święta. Dzięki temu można mieć pewność, że zawsze przybędziemy z pomocą. Za każdym razem oferujemy klientom najwyższą jakość usług, dlatego tak chętnie decydują się właśnie na naszą firmę. Sprawdź naszą pełną ofertę.

Holujemy samochody
Nasza wiedza, doświadczenie i profesjonalne podejście pozwalają w sposób sprawny i bezpieczny odholować każdy pojazd w wyznaczone miejsce. Bez względu na to, czy samochód doznał awarii, której nie da się naprawić na miejscu, czy doświadczył poważnych uszkodzeń podczas wypadku, służymy pomocą w holowaniu. Posiadamy holownik pozwalający na przetransportowanie pojazdów o masie większej niż 3,5 tony. Dzięki temu odholujemy bez problemu nawet samochód dostawczy czy maszynę.

Naprawiamy usterki
Nie tylko poważne awarie i wypadki samochodowe stawiają kierowców w sytuacji, w której potrzebna jest pomoc drogowa. Oferujemy również wsparcie wtedy, kiedy spotka cię usterka, przez którą samochód nie będzie mógł ruszyć dalej. Możesz wezwać nas w sytuacjach gdy rozładuje ci się akumulator, silnik nie chce ruszyć, a także w innych problemach z twoim pojazdem. Posiadamy odpowiednie narzędzia, a nasi pracownicy mogą pochwalić się kompetencjami, dzięki którym błyskawicznie uporają się z twoim problemem.

Wymieniamy koła
Masz problem z kołem? Nie musisz męczyć się z jego samodzielnym rozkręcaniem i wymianą. Jeśli śpieszysz się i zależy ci na czasie lub po prostu nie chcesz brudzić rąk, wezwij nas na miejsce. Przybędziemy najszybciej jak to możliwe i dokonamy ekspresowej wymiany koła, a ty będziesz mógł ruszyć w dalszą drogę.

Dostarczamy paliwo
W natłoku codziennych spraw łatwo zapomnieć o systematycznym tankowaniu. Może się zdarzyć, że taka sytuacja zastanie cię na pustkowiu lub na autostradzie, gdzie do najbliższej stacji będziesz mieć kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt kilometrów. Na szczęście jest nasza całodobowa pomoc drogowa, które nie zostawi cię z tym problemem. Przyjedziemy i dostarczymy ci odpowiednie paliwo najszybciej jak tylko się da.

Wyciągamy samochody ze śniegu, rowów i błota
Wyciąganie samochodu z rowu, błota lub zaspy śnieżnej może być trudne i czasochłonne. Na szczęście nasze doświadczenie i odpowiedni sprzęt pozwalają robić to szybko i sprawnie. Jeśli zatem wjechałeś w błoto, utknąłeś w zaspie lub wpadłeś do rowu zgłoś się do nas. Zabezpieczymy obszar dookoła i zadbamy o to, aby przy wyciąganiu samochód nie doznał żadnych uszkodzeń.

Dostępność 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu sprawia, że możesz nas wezwać w każdej chwili. Pomoc drogowa Sokołów Małopolski jest zawsze do twojej dyspozycji. Oferujemy korzystne w stosunku do standardu usług ceny i reagujemy ekspresowo na każde zgłoszenie.

 

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Pomoc Drogowa poleca:

dentysta Rzeszów Worki Big Bag
Porady Pomoc Drogowa Rzeszów
Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są jakieś specyfikacje?

Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są...

Popularność samochodów hybrydowych, które łączą napęd spalinowy i...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem auta?

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem...

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika pomocy drogowej?

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika...

Praca w branży pomocy drogowej jest jednym z zawodów, które wymagają...

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Wybór dobrej firmy pomocy drogowej jest niezwykle istotny, zwłaszcza gdy...

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Pomoc drogowa i lawetowanie to dwa różne rodzaje usług związanych z...

Jak działa system alarmowy i jak się do niego zwrócić?

Jak działa system alarmowy i jak się do niego...

System alarmowy jest jednym z najważniejszych elementów zabezpieczających...