Pomoc Drogowa Rzeszów 24h/7

Wypadek drogowy, kolizja, awaria? Dzwoń! Autostar Pomoc Drogowa Głogów Małopolski zjawi się na czas o każdej porze!

Jesteśmy profesjonalną pomocą drogową i świadczymy usługi z zakresu naprawy usterek, holowania, wyciągania pojazdów i dowozu paliwa. Oferujemy nasze usługi całodobowo na terenie Głogowa Małopolskiego i całego Podkarpacia. Jesteśmy jedną z czołowych firm w regionie, zapewniającą pomoc kierowcom. Nasze usługi realizujemy w oparciu o najwyższe standardy, zapewniając klientom jakość obsługi, jakiej oczekują. Nasz zespół to fachowcy, którzy posiadają duże doświadczenie w pomocy drogowej, a także odpowiednią wiedzę. To dzięki nim razem tworzymy Autostar Pomoc Drogowa Głogów Małopolski już od 1995 roku.

Klientom oferujemy następujące usługi pomocy drogowej:


Jeśli masz problem, który nie został wymieniony, zadzwoń do nas. Dla nas nie problemów niemożliwych do rozwiązania. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić im wsparcie w potrzebie. Przekonaj się jak skuteczna i sprawna może być pomoc drogowa. Wzywając specjalistów zaoszczędzisz czas i nie będziesz przejmował się problemem, który zastał cię na trasie. Priorytetem naszych działań jest szybkie dotarcie do klienta, aby otrzymał fachową pomoc. To dlatego cieszymy się tak dużym zaufaniem i jesteśmy pozytywnie postrzegani przez naszych dotychczasowych klientów.

Naszą specjalnością jest profesjonalne holowanie. Jest to czynność, którą z pewnością warto powierzyć fachowcom posiadającym odpowiednie doświadczenie. Zachowujemy przy tym najwyższą ostrożność, aby nie uszkodzić twojego pojazdu. Holujemy zarówno samochody sprawne, jak i powypadkowe. Korzystamy ze specjalistycznego, profesjonalnego zaplecza technicznego. Dzięki temu powierzając nam swój pojazd masz pewność, że nie zostanie uszkodzony. Nasz holownik posiada możliwość transportowania nie tylko samochodów osobowych, ale również większych. Bez problemu odholujemy samochody dostawcze o masie powyżej 3,5 tony. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego samochodu. Bezproblemowo odstawimy go w wyznaczone przez ciebie miejsce. Jesteśmy dostępni codziennie, przez całą dobę. Działamy także w weekendy i święta. Możesz dzięki temu zawsze na nas liczyć. Działamy szybko, solidnie i bezpiecznie. Proponujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy natychmiastową pomoc drogową w Głogowie Małopolskim, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Możesz nas wzywać również do pozostałych miejscowości na Podkarpaciu, ponieważ nasz zasięg obejmuje całe województwo.

Szukasz solidnego partnera, który pomoże ci, gdy napotkasz problemy na drodze? Znalazłeś Pomoc drogowa Głogów Małopolski.
Zadzwoń po nas i przekonaj się, jak sprawnie możemy rozwiązać twój problem.
Jesteśmy dostępni 24h/7 dni pod telefonem +48 601 463 858

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Pomoc Drogowa poleca:

dentysta Rzeszów Worki Big Bag
Porady Pomoc Drogowa Rzeszów
Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są jakieś specyfikacje?

Pomoc drogowa a samochody hybrydowe – czy są...

Popularność samochodów hybrydowych, które łączą napęd spalinowy i...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem auta?

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami...

Czy pomoc drogowa zajmuje się też problemami z kluczykami lub zamknięciem...

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika pomocy drogowej?

Jakie narzędzia są niezbędne dla pracownika...

Praca w branży pomocy drogowej jest jednym z zawodów, które wymagają...

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Jak wybrać dobrą firmę pomocy drogowej?

Wybór dobrej firmy pomocy drogowej jest niezwykle istotny, zwłaszcza gdy...

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Czym różni się pomoc drogowa od lawetowania?

Pomoc drogowa i lawetowanie to dwa różne rodzaje usług związanych z...

Jak działa system alarmowy i jak się do niego zwrócić?

Jak działa system alarmowy i jak się do niego...

System alarmowy jest jednym z najważniejszych elementów zabezpieczających...