Pomoc Drogowa Rzeszów 24h/7

Holowanie Rzeszów 24h

 

Ceny usług sa ustalane indywidialnie - w zależności od odległości, wagi, sposobu załadowania oraz rozładowania.
Koszt usługi pomocy drogowej już od 100 zł Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą główna działalnością jest:

Holujemy pojazdy poawaryjne i powypadkowe. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każda minuta postoju na trasie jest ważna. To dlatego zawsze jak najszybciej docieramy w miejsce wskazane przez Klienta. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pomaga nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy również pojazdami, dzięki którym Twój samochód zostanie szybko i sprawnie przewieziony w konkretne miejsce. Pracujemy całodobowo, 7 dni w tygodniu, na terenie Rzeszowa i całego Podkarpacia. Co więcej świadczymy usługi również w miejscowościach na terenie całej Polski. Nie ważne z jakiego miejsca pochodzi zgłoszenie, dojedziemy tam tak szybko, jak to możliwe. Przy tym nasze usługi wykonywane są w stałych, atrakcyjnych cenach. To wszystko sprawia, że nasza oferta jest zdecydowanie najlepsza na rynku.

 

Autostar Pomoc Drogowa Rzeszów istnieje od 1995 roku i zapewnia całodobową pomoc w holowaniu pojazdów. Usługi realizowane są głównie na terenie Rzeszowa i okolic, jednak firma zapewnia możliwość skorzystania z oferty klientom na terenie całej Polski. Fachowcy dojada w każde miejsce wskazane przez klienta w możliwie najkrótszym czasie.

Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy musza liczyć się z tym, że podczas trasy samochód może odmówić posłuszeństwa. Nieprzyjemne incydenty mogą spotkać każdego, nawet jeżeli pojazd jest w doskonałym stanie technicznym. Warto w takiej sytuacji wiedzieć, gdzie można się zgłosić i mieć zapisany numer do zaufanej i sprawdzonej firmy, która pomoże uporać się z awarią.

Autostar Pomoc Drogowa oferuje nie tylko usługi w zakresie holowania. Pomaga również w przypadku nagłych problemów związanych z pojazdami. Firma uzupełnia braki paliwa, pomaga w rozruchu silników, ładowaniu akumulatorów, czy wyciąganiu pojazdów, które na wskutek trudnych warunków pogodowych utknęły w zaspie, błocie czy w rowie. Pomaga również w wymianie kół i naprawie innych usterek uniemożliwiających dalszą podróż. W przypadku poważniejszych awarii zapewnia także transport w wyznaczone przez klienta miejsce.

Specjaliści z firmy Autostar dysponują specjalistycznym sprzętem, który w połączeniu z ich wiedza i umiejętnościami pozwala szybko zdiagnozować problem i uporać się z usterką. Działania przeprowadzane są w taki sposób, aby nie powodowały dodatkowych uszkodzeń pojazdu i nie przeszkadzały innym uczestnikom ruchu drogowego.

Usługi firmy wyróżniają się pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu cieszą się dużym zaufaniem klientów. Krótki czas reakcji na zgłoszenie oraz szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia sprawia, że klient może zaoszczędzić niepotrzebne nerwy i wznowić swoją podróż. Atrakcyjne ceny w stosunku do jakości usług sprawiają, że oferta firmy wypada bardzo korzystnie na tle konkurencji.

Pomoc Drogowa poleca:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady Pomoc Drogowa Rzeszów
Awaria samochodu, jak się zachować?

Awaria samochodu, jak się zachować?

Awaria samochodu może przytrafić się w najmniej odpowiednim momencie...

Czy warto korzystać z pomocy drogowej?

Czy warto korzystać z pomocy drogowej?

Na pytanie "czy warto skorzystać z pomocy drogowej?" może być tylko jedna...

Kiedy i jak wezwać pomoc drogową?

Kiedy i jak wezwać pomoc drogową?

Prowadzenie pojazdu związane jest z ryzykiem pojawienia się różnego...

Pomoc drogowa – kiedy warto z niej skorzystać?

Pomoc drogowa – kiedy warto z niej skorzystać?

Pomoc drogowa to usługa świadczona w przypadku awarii, kolizji lub innych...

Co zrobić, gdy zepsuje Ci się auto na drodze ekspresowej?

Co zrobić, gdy zepsuje Ci się auto na drodze...

Podróżowanie drogą ekspresową to obecnie bardzo chętnie wybierane...

Co zrobić, gdy zepsuje Ci się auto na autostradzie?

Co zrobić, gdy zepsuje Ci się auto na...

Awaria samochodu to nic przyjemnego, zwłaszcza gdy zdarza się w najmniej...