Pomoc Drogowa całodobowo !

Nasza firma Autostar Pomoc Drogowa oferuje szeroki zasięg działania. Pomagamy klientom z całego województwa podkarpackiego. Posiadamy siedzibę w Rzeszowie przy ulicy Wielkopolskiej 2/2. Bez problemu dojeżdżamy jednak do innych miejscowości, starając się dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie.

Usługi pomocy drogowej świadczymy profesjonalnie i w oparciu o wysoki standard obsługi. Działamy od 1995 roku, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni i wiemy jak zachować się w sytuacji, gu doszło do awarii, kolizji lub wypadku. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i kompetentni, dlatego pomogą rozwiązać najróżniejsze problemy kierowców. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie. Działamy sprawnie i szybko, bo wiemy jak w sytuacji problemów z samochodem liczy się czas.

Specjalizujemy się w holowaniu samochodów. Holujemy pojazdy awaryjne i powypadkowe. Nasz sprzęt to m.in. holownik ciężarowy MAN o ładowności 3,5 tony. Dzięki temu nie mamy problemu z przewożeniem większych samochodów osobowych, a nawet dostawczych. Z naszych usług mogą korzystać również kierowcy maszyn rolniczych i budowlanych oraz quadów czy motocykli. Wzywając nasz masz pewność, że twój pojazd zostanie odholowany w bezpieczny sposób.

Nasze usługi to nie tylko holowanie uszkodzonych bądź popsutych pojazdów. Zapewniamy również wsparcie w sytuacjach, gdy pojazd wymaga natychmiastowej naprawy lub gdy dojdzie do usterki przez którą dalsza jazda nie może być kontynuowana. Korzystając z usług naszej firmy dowiesz się, że z wieloma awariami i problemami jesteśmy w stanie uporać się na miejscu zdarzenia, dzięki czemu twój pojazd nie będzie musiał być holowany do warsztatu ani w inne miejsce postoju. Często pomagamy w sytuacji, gdzie klient w wyniku roztargnienia zatankuje nieprawidłowe paliwo lub zbyt małą jego ilość. Przyjeżdżamy także wtedy, gdy akumulator ulegnie rozładowaniu podczas mroźnej nocy bądź przez nieumyślne pozostawienie włączonych świateł. Pomożemy w rozruchu silnika, gdy ten nie będzie chciał zapalić. Wymienimy koło, gdy zostanie przebita opona. Jeśli z powodu złych warunków pogodowych twój samochód ugrzęźnie na błotnistej drodze, zakopie się w śniegu lub wpadnie do rowu, również pośpieszymy z pomocą. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu i naszych pojazdów, wyciągniemy twój samochód zachowując ostrożność.

Klienci, którzy dzwonią do nas ze zgłoszeniem nie musza martwić się o to, czy ktoś podniesie słuchawkę. Nasza firma jest dostępna 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku. Dzięki temu oferujemy pomoc osobom, których samochód odmówił posłuszeństwa w środku nocy, a także w dni wolne od pracy. Udzielimy profesjonalnego wsparcia w każdej sytuacji.

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...