Zakres działania pomocy drogowej
  • Zakres działania pomocy drogowej

Nasza firma Autostar Pomoc Drogowa oferuje szeroki zasięg działania. Pomagamy klientom z całego województwa podkarpackiego. Posiadamy siedzibę w Rzeszowie przy ulicy Wielkopolskiej 2/2. Bez problemu dojeżdżamy jednak do innych miejscowości, starając się dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie.

Usługi pomocy drogowej świadczymy profesjonalnie i w oparciu o wysoki standard obsługi. Działamy od 1995 roku, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni i wiemy jak zachować się w sytuacji, gu doszło do awarii, kolizji lub wypadku. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i kompetentni, dlatego pomogą rozwiązać najróżniejsze problemy kierowców. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie. Działamy sprawnie i szybko, bo wiemy jak w sytuacji problemów z samochodem liczy się czas.

Specjalizujemy się w holowaniu samochodów. Holujemy pojazdy awaryjne i powypadkowe. Nasz sprzęt to m.in. holownik ciężarowy MAN o ładowności 3,5 tony. Dzięki temu nie mamy problemu z przewożeniem większych samochodów osobowych, a nawet dostawczych. Z naszych usług mogą korzystać również kierowcy maszyn rolniczych i budowlanych oraz quadów czy motocykli. Wzywając nasz masz pewność, że twój pojazd zostanie odholowany w bezpieczny sposób.

Nasze usługi to nie tylko holowanie uszkodzonych bądź popsutych pojazdów. Zapewniamy również wsparcie w sytuacjach, gdy pojazd wymaga natychmiastowej naprawy lub gdy dojdzie do usterki przez którą dalsza jazda nie może być kontynuowana. Korzystając z usług naszej firmy dowiesz się, że z wieloma awariami i problemami jesteśmy w stanie uporać się na miejscu zdarzenia, dzięki czemu twój pojazd nie będzie musiał być holowany do warsztatu ani w inne miejsce postoju. Często pomagamy w sytuacji, gdzie klient w wyniku roztargnienia zatankuje nieprawidłowe paliwo lub zbyt małą jego ilość. Przyjeżdżamy także wtedy, gdy akumulator ulegnie rozładowaniu podczas mroźnej nocy bądź przez nieumyślne pozostawienie włączonych świateł. Pomożemy w rozruchu silnika, gdy ten nie będzie chciał zapalić. Wymienimy koło, gdy zostanie przebita opona. Jeśli z powodu złych warunków pogodowych twój samochód ugrzęźnie na błotnistej drodze, zakopie się w śniegu lub wpadnie do rowu, również pośpieszymy z pomocą. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu i naszych pojazdów, wyciągniemy twój samochód zachowując ostrożność.

Klienci, którzy dzwonią do nas ze zgłoszeniem nie musza martwić się o to, czy ktoś podniesie słuchawkę. Nasza firma jest dostępna 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku. Dzięki temu oferujemy pomoc osobom, których samochód odmówił posłuszeństwa w środku nocy, a także w dni wolne od pracy. Udzielimy profesjonalnego wsparcia w każdej sytuacji.

Oferujemy dojazd do klientów m.in. w następujących miejscowościach: 

Współpracujemy również z:

Dietetyk rzeszów
Dentysta Rzeszów
materace sklep