Pomoc Drogowa całodobowo !

Autostar Pomoc Drogowa Rzeszów pomoże odholować samochód, który odmówił bezpieczeństwa na drodze. Naprawiamy także różne rodzaje usterek, wyciągamy pojazdy z zasp, błota i rowów, pomagamy naładować akumulatory w samochodach oraz dostarczamy paliwo. Oferujemy kompleksową pomoc na drogach w Rzeszowie i w całym województwie. Działamy szybko, skutecznie i sprawnie.

Uszkodzenia oraz awarie pojazdu mogą przytrafić się każdemu kierowcy. Holowanie pojazdu jest regulowane prawnie, dlatego czynność tę należy wykonywać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niestety wielu kierowców nie wie jak zachować się w takiej sytuacji. Na drogach często można spotkać osoby, które nie mają pojęcia o obowiązujących normach. Nie stosują widocznych oznaczeń, stwarzając tym samym zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, którzy nie wiedzą jak mają się zachować. Największa odpowiedzialność zgodnie z przepisami leży po stronie osoby holującej, dlatego jeśli nie wiemy jakie obowiązki należy spełnić podczas holowania pojazdu i jakie warunki na drodze muszą panować, aby ta czynność była możliwa, warto zadzwonić po pomoc drogową. Fachowcy doradzą, jak zachować się do czasu przyjazdu odpowiednich służb oraz zapewnią właściwy sprzęt i pojazd holowniczy.

Pomoc techniczna podczas holowania przyda się również jeśli będzie potrzeba odholować większy pojazd. Masa przyczepy hamowanej w pojeździe holującym musi być większa niż od masy holowanego samochodu, dlatego nie zawsze będziemy mieć możliwość poprosić o pomoc znajomego. Warto również zwrócić się po profesjonalne usługi wtedy, gdy na zewnątrz panują trudne warunki atmosferyczne i słaba widoczność. Sama awaria samochodu często wiąże się z dużym stresem, dlatego holowanie powinno odbywać się przy udziale fachowców, którzy mają do czynienia z taką czynnością na co dzień i jest to dla nich praca.

Awarie oraz kolizje na drogach mogą przytrafić się o każdej porze dnia, dlatego Pomoc Drogowa Rzeszów jest dostępna przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Działamy także w święta. Zajmujemy się holowaniem pojazdów od wielu lat, dlatego mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet w wyjątkowo wymagających przypadkach. W naszym wyposażeniu znajduje się holownik ciężarowy MAN. Jesteśmy do twojej dyspozycji także wtedy, gdy wymagana jest laweta. Rzeszów jest głównym obszarem na którym działamy, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do terenu miasta. Pomożemy ci również w innych miejscowościach na Podkarpaciu. Zapewniamy szybką i sprawną reakcję, bezpieczeństwo, a także rozsądne stawki.

Potrzebujesz pomocy przy holowaniu auta? Zgłoś się do pomoc drogowa Rzeszów. Numer telefonu pod który należy dzwonić to: 601 463 858. Zgłoszenia są przyjmowanie 24h/7 dni, także w święta.

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...