Pomoc Drogowa całodobowo !

Pomoc Drogowa Rzeszów pomaga w wyciąganiu samochodów z zasp, błota i rowów. Zadbamy o to, aby odpowiednio zabezpieczyć teren i sprawnie wyciągnąć twój pojazd z miejsca, w którym utknął. Świadczymy także usługi holowania w Rzeszowie, jeśli auto doznało uszkodzeń i musi być odtransportowane w bezpieczny sposób do warsztatu.

Wystarczy chwila nieuwagi i trudne warunki pogodowe, aby samochód wpadł w poślizg i wylądował w rowie, błocie czy w śnieżnej zaspie. Taka sytuacja może przydarzyć się nie tylko w zimie, ale również wiosną i latem po opadach deszczu czy jesienią, gdy na drogach zalegają mokre liście. Pojazd można spróbować wyciągnąć samodzielnie lub przy pomocy innej osoby, pod warunkiem, że znamy zasady jakie obowiązują podczas takiej czynności. Należy bowiem zachować odpowiednią ostrożność, aby nie spowodować zagrożeń dla pozostałych uczestników ruchu na drodze. Chcąc zaoszczędzić na wzywaniu pomocy drogowej możemy osiągnąć przeciwny skutek i wpędzić się w jeszcze większe tarapaty. Ponadto, gdy samochód leży na boku czy nawet na dachu, może posiadać również inne uszkodzenia, które wymagają naprawy lub holowania pojazdu.

Nie tylko śliska nawierzchnia czy nieodśnieżona droga mogą być powodem, dla których pojazd utknie w miejscu. Z taką sytuacją często mogą spotkać się również entuzjaści off roadu. Jeśli twój samochód ugrzęźnie w trudnym terenie, Pomoc Drogowa Off Road Rzeszów przyjedzie, aby go wyciągnąć.

Wyciąganie aut z rowu czy błota wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale również właściwego zabezpieczenia terenu. Zawsze dbamy o to, aby miejsce w którym doszło do zdarzenia nie powodował kolejnych utrudnień. Wypadki czy awarie pojazdów spotykają się również z zainteresowaniem przechodniów. Staramy się więc zabezpieczyć miejsce w taki sposób, aby nie przebywali oni zbyt blisko holownika czy wyciąganego pojazdu, które mogą stwarzać zagrożenie. Sprawdzamy również czy samochód jest sprawny i nadaje się do dalszej jazdy.

Jeśli twoje auto wpadło do rowu lub utknęło w zaspie śnieżnej czy błocie, zgłoś się do nas. Posiadamy wszystko co niezbędne, aby zapewnić Ci natychmiastową pomoc. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, dlatego są w stanie pomóc niemal w każdej sytuacji. W naszym zapleczu mamy również specjalistyczny sprzęt, pozwalający na wyciąganie pojazdów, które utknęły w błocie lub śniegu. W Pomoc Drogowa Rzeszów korzystamy z samochodów NISSAN PATROL i TOYOTA HILUX, z pomocą którego możemy wyciągać samochody osobowe i inne pojazdy. Posiadamy również holownik ciężarowy MAN. Możemy także załadować pojazdy na lawety w Rzeszowie i na terenie województwa podkarpackiego, nawet powyżej 3,5 tony. Z naszymi doświadczonymi fachowcami, każde usuwanie usterek i awarii przebiegnie sprawnie. Świadczymy pomoc o każdej porze, ponieważ działamy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu 601 463 858 jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub chcesz uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Współpracujemy również z:

adwokat Rzeszów dentysta Rzeszów
Porady
Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Pomoc drogowa - zwrot z OC sprawcy w razie wypadku

Stłuczki lub kolizje mogą wywołać poważne uszkodzenia pojazdu...

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową?

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc...

Sytuacje, gdy samochód odmówi posłuszeństwa na drodze są bardzo częste....

Jak prawidłowo holować samochód?

Jak prawidłowo holować samochód?

Widok samochodu holowanego kojarzy nam się głownie z samochodem, który...

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po autoholowanie?

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy po...

Samochody psują się bez względu na markę, rocznik czy wyposażenie. W...

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się holować drugi pojazd?

Co musisz wiedzieć, kiedy decydujesz się...

Holowanie pojazdu to zachowanie, które ma miejsce wówczas, gdy jeden pojazd...

Awaria samochodu - jak samodzielnie przetransportować go do warsztatu?

Awaria samochodu - jak samodzielnie...

Bardzo często zdarza się tak, że jeszcze w garażu własnego domu lub na...