O nas
  • O nas

O nas

Firma Autostar Pomoc Drogowa świadczy profesjonalne usługi holowania.
 
Wiemy jak ważna jest dla naszych klientów każda minuta w momencie awarii pojazdu, dlatego zawsze jak najszybciej docieramy we wskazane miejsce. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i pojazdami, dzięki którym Twój samochód bezpiecznie i sprawnie przewieziony zostanie w docelowe miejsce. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów siedem dni w tygodniu. Działamy w szczególności na terenie Rzeszowa i okolic, nasze usługi świadczymy jednak również w innych miejscowościach na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, z jakiego miejsca zgłoszone będzie wezwanie, nasza ekipa dojedzie w miejsce awarii lub wypadku w krótkim czasie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

 

Nigdy nie wiadomo kiedy pojazd odmówi posłuszeństwa na trasie. Zdarza się to zarówno doświadczonym kierowcom, którzy jeżdżą codziennie, jak i tym, którzy samochód wyciągają z garażu tylko w przypadku większych zakupów. W najmniej oczekiwanym momencie każdy z nich może potrzebować pomocy na drodze, kiedy akurat spieszy się na spotkanie albo musi zawieźć gdzieś bliską osobę. Wówczas warto mieć pod ręką numer telefonu do firmy, która pomoże usunąć zaistniały problem.

Pomoc drogowa nie zajmuje się tylko usługami holowania. Wiele firm specjalizuje się również w innych usługach związanych z awariami na trasie. Dowożą one paliwo, ładują akumulatory, pomagają w rozruchu silnika, wyciągają samochody z zasp, błota albo rowów. Poza tym wymieniają koła i naprawiają wiele innych usterek na miejscu. Telefon do profesjonalisty pozwoli już po kilku chwilach kontynuować podróż, jeśli awaria nie jest zbyt poważna. W innym wypadku auto zostanie przetransportowane w wyznaczone miejsce. Specjaliści docierają na miejsce z profesjonalnym sprzętem oraz doświadczonym mechanikiem, który szybko zdiagnozuje problem. Naprawa samochodu na miejscu jest bowiem korzystna zarówno dla kierowcy, jak i ubezpieczyciela, który pokrywa jej koszty.

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej firmy, która zajmuje się pomocą na drodze. Autostar Pomoc Drogowa to rzetelny partner, na którym możesz polegać. Budujemy zaufanie naszych Klientów starając się zawsze dotrzeć jak najszybciej na miejsce awarii oraz sprawnie usunąć jej źródło. Pracujemy przez cały tydzień, nawet w niedziele i święta. Usługi świadczymy całą dobę, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nasi Klienci będą nas potrzebować. Dbamy o wysoką jakość usług i zadowolenie Klienta. Chcemy, by wiedział, że może na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy.

Współpracujemy:

Dietetyk rzeszów
maszyny sprzątające
Dentysta Rzeszów
zestawy kuchenne